13:44

SHUT UP AND GIVE ME WHATEVER YOU GOT

SHUT UP AND GIVE ME WHATEVER YOU GOT
Hello!

Nie będę oryginalna i jak połowa innych blogerek zadam pytanie - wiosno,gdzie jesteś?! Nie mogę się już doczekać,cieplejszych dni,kiedy to w końcu będę mogła wyjść w plener zrobić kilka zdjęć nie trzęsąc się z zimna.. Również w mojej szafie przygotowane jest już wiele ubrań i stylizacji na temperaturę znacznie wyższą niż -7 stopni i mam nadzieję,że w następnym tygodniu będę miała okazję,żeby je w końcu ubrać;-)
Dziś chcę wam pokazać właśnie jedną z tego typu stylizacji - czarna,pikowana skóra,którą mam zamiar nosić na wiele sposobów m.in. jako ramoneska.Do tego postanowiłam dołączyć limonkową bluzkę,której kolor zdecydowanie będzie hitem lata.Dopełnieniem całej tej stylizacji jest znany wam już z poprzedniego posta łańcuch,który pasuje do wielu rzeczy i nadaje im zupełnie inny charakter,więc się nie zdziwcie,jeśli jeszcze nie raz go tu zobaczycie;-)


21:16

CHANEL T-SHIRT

CHANEL T-SHIRT
Hello!

Wspominałam już kiedyś,że jestem ogromną fanką lumpeksów? Między innymi dlatego,że właśnie w lumpeksach mogę znaleźć takie perełki jak ta - t-shirt od Chanel,który kosztował mnie tylko 11zł! :)))
W tym zestawieniu główną rolę odgrywa koszulka,lecz najlepszym dopełnieniem całej stylizacji jest zdecydowanie kapelusz w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia i wiedziałam,że muszę go mieć!
Natomiast pomysł wykonania zdjęć był zupełnie inny,lecz pogoda za oknem,w tym mocny wiatr skuteczne zniechęciła mnie do wyjścia w plener..


Copyright © 2016 MADDLENN BY MAGDA GAWRYŁO , Blogger