BRIDESMAID DRESSES

17:02

~


Witajcie

Dziś po raz kolejny chcę pokazać wam ślubne/weselne sukienki,tym razem ze strony BMBRIDAL. Wybrałam trzy,według mnie najciekawsze modele. Pierwszym jest piękna długa cekinowa sukienka w kolorze niebieskim,zdecydowanie najoryginalniejsza ze wszystkich dostępnych na stronie. Dodatkowo,jeśli nie jesteście fankami niebieskiego koloru,na stronie produktu macie do wyboru 34 inne kolory!
Widzieliście kiedyś pannę młodą w niebieskiej sukience? :)

Kolejny model,który wybrałam to klasyczna długa sukienka w kolorze burgundowym,z pięknie wyprofilowanym,marszczonym gorsetem,bardzo elegancka i kobieca. Dostępna w 30 kolorach.
Moja ostatnia propozycja to również cekiny,tylko w kolorze czarnym.Wybierając modele cekinowe,kierowałam się tym,że praktycznie zawsze na ślubach królują klasyczne białe suknie i sukienki,bądź takie w stonowanych kolorach,co jest już nudne i oklepane,więc dlaczego by nie ubrać czegoś innego i oryginalnego? :) Sukienka,podobnie jak pierwsza cekinowa dostępna jest w 34 wariantach kolorystycznych.


Ceny bridesmaid dresses zaczynają się od 99$ a kończą na 119$. (168) Dostępne są w rozmiarach 32 - 56 co jest genialnym posunięciem ze strony sklepu,ponieważ rzadko się zdarza abyśmy możliwość zakupu sukienki w rozmiarze 32 bądź 56,zazwyczaj sklepowe rozmiarówki zaczynają się na 34 a kończą na 44,tutaj bez obaw KAŻDA z nas znajdzie swój rozmiar :)
Natomiast jeśli chodzi o koszty wysyłki,czas dostawy itp. to sprawa wygląda następująco - czas przygotowania naszego zamówienia wynosi 14-15 dni,natomiast transportu i dostawy 3-9 dni a  dostawa do Polski jest darmowa!

Podsumowując,wydaje mi się,że sklep ma bardzo fajny asortyment,przystępne ceny a przede wszystkim szeroki wybór rozmiarów i kolorów. Mam nadzieję,że coś wpadło wam w oko :)You Might Also Like

0 komentarze

FOLLOWERS

ARCHIWUM

Follow by Email